شرکت بازرگانی محصولات و تجهیزات زنبورداری الیت

این شرکت با سال‌ها تجربه در حوزه فروش محصولات زنبور عسل و تجهیزات زنبور داری فعالیت مجازی خود را از اردیبهشت ماه 98 آغاز کرد و با هدف حذف واسط‌های سود جو خدمات خود را به طور مستقیم به مشتریان عرضه می دارد.

این مجموعه تحقق این هدف را با تشکیل انجمن زنبورداری متشکل از زنبورداران و تولید کنندگان تجهیزات زنبورداری میسر ساخته است.

فعالیت این شرکت بازرگانی به صورت فروش عمده و توزیع گسترده محصولات و همکاری با خریداران کلان و صادرکنندگان می‌باشد.

امید است بتوانیم با تکیه بر لطف خدا و تلاش بی‌شائبه در این زمینه، هدف اصلی خود یعنی حمایت از مشتری و حمایت از حرفه زنبورداری را به طور هم زمان عملی سازیم.

تجربه ما

خدمت صادقانه
بینش و استراتژی
تحقیقات جامع
متخصصان ما
0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

محصولات

چرا مارا انتخاب کنید؟

ضمانت اصل بودن محصولات

شرکت بازرگانی محصولات و تجهیزات زنبورداری الیت با ارتباط مستقیمی که با تولیدکنندگان این حوزه دارد، این مژده را به مشتریان خود می‌دهد که محصولات به دور از هرگونه تقلب و کاملاً اصل ارائه می‌شود.

فروش عمده و قیمت مناسب

این شرکت تمام تلاش خود را به کار بسته است تا محصولات‌اش را با عادلانه‌ترین قیمت در بازار ارائه کند در ضمن اینکه به رسم قدیم بازار با فروش عمده امکان ارائه تخفیفات ویژه‌ای را داراست.

ارائه محصول بدون واسطه

شرکت بازرگانی محصولات و تجهیزات زنبورداری الیت با هدف حذف واسطه‌های بازار فرآورده‌های زنبورعسل و تجهیزات زنبورداری به سطحی رسیده است که توانایی ارائه محصولات خود را از بهترین کیفیت موجود بازار دارد.

حمایت از جامعه زنبورداری

یکی از اهداف مهم این شرکت تلاش در سود رسانی بیش از بیش به تلاشگران حوزه زنبورداری است و همچنین تشکیل یک باشگاه متمرکز از این زحمت‌کشان را دنبال می‌کند.

 

 

 

 

 

 

                            خدمات شرکت بازرگانی محصولات و تجهیزات زنبورداری عسل

 

خدمات شرکت بازرگانی الیت در حوزه عسل و زنبورداری در دو بخش ارائه محصولات زنبور عسل و تجهیزات زنبورداری به صورت عمده قابل ذکر است. تلاش این شرکت بازرگانی در همکاری مستقیم با تولید کننده و مصرف کننده بوده است.
محصولات زنبور عسل از قبیل عسل ارگانیک و کاملا طبیعی، ژل رویال، گرده گل و بره موم در این شرکت بازرگانی با کیفیت بالا و مستقیما از زنبوردار به مشتری ارائه می‌شود.
در این شرکت تجاری با نظارت ویژه بر کار زنبوردار و تاکید به استفاده از مواد ارگانیک در تولید عسل طبیعی و استفاده از دشت‌های پر گل و به دور از مزارع کشاورزی و همچنین انجام آزمایشات روی محصولات تولید شده توسط زنبوردار سعی شده است ، محصول ارگانیک برای مشترین آماده شود.
شرکت الیت با حذف دست دلال و ایجاد رابطه مستقیم مابین مشتری و زنبوردار قیمت محصولات را در پایین‌ترین سطح خود نگه داشته است. امید است با تلاش در این زمینه بتوانیم از مشتری و زنبوردار به طور همزمان حمایت کرده باشیم.
تجهیزات زنبورداری نیز با همت این شرکت بازرگانی مهیا و آماده ارائه به زنبوردار می‌باشد. الیت، با همکاری مستقیم با کارگاه های تولید لوازم زنبورداری مانند کارگاه های کندوسازی و استراکتورسازی و همچنین کارگاه های تزریق پلاستیک سعی در ارائه مستقیم این موارد دارد تا زنبوردار بتواند این محصول را با قیمت مناسب تهیه کند.
هدف اصلی و اساسی این شرکت بازرگانی، حمایت از حرفه زنبورداری می‌باشد و به عنوان مرجعی برای زنبوردار و خریدار محصولات زنبورعسل پا به عرصه تجارت گذاشته است. امید است با همت و تلاش و یاری خدا بتوانیم به این مهم دست یابیم.